Cem Gül Motel & Apart » Sarımsaklı

Cem Gül Motel & Apart - Sarımsaklı

Sarımsaklı, kartpostallardaki görüntüleri andıran kumsallarıyla Türkiye ve dünya çapında birçok ödüle layık görülmüş bir turizm cenneti. Yalnızca göze hitap etmeyen Sarımsaklı plajları, aynı zamanda Dünya Sağlık Örgütü tarafından insan sağlığı için en iyi kumlu plaj ünvanıyla taçlandırılmış durumda. 

Kilometrelerce uzunluktaki Sarımsaklı kumsalları, yaz tatilleri için ideal olduğundan beldenin nüfusu yaz sezonunda katlanarak artıyor. Yerli ve yabancı turistleri ağırlayan Sarımsaklı, mavi bayraklı plajlarıyla beraber diğer tatil beldelerine göre çok daha uygun fiyatlara sahip. 

Sarımsaklı'nın merkezinde yer alan Cem Gül Apart Motel, deniz manzaralı odaları ve apart daireleriyle, denize olan yürüme mesafesiyle beldenin tadını çıkarmak için en uygun tesislerden biri. Farklı konaklama imkanlarını bir arada sunan apart motel, cüzi ücretlerle tatil yapmanıza imkan veriyor. 

Cem Gül Apart Motel'deki tatiliniz boyunca Ege Denizi'nin ve Sarımsaklı plajlarının doyasıya tadını çıkarabileceğiniz gibi çevredesindeki turistik alanları da ziyaret edebilirsiniz. Ayvalık'ta denize girmek için en uygun yer olan Sarımsaklı'nın çevresinde daha çok tarihi alanlar yer alıyor. Cunda'da, taş sokaklarda, eski Rum evleri arasında gezebilir, Küçükköy'de geleneksel köy evlerini ve Ayvalık merkezdeki kiliseden camiye çevrilen yapıları görebilirsiniz. Ayrıca muhteşem gün batımı manzaraları sunan Şeytan Sofrası da ziyaret edilmesi gereken noktalardan.